Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Droga krajowa nr 19 zablokowana. Rolnicy domagają się wyższych cen

Utworzony przez Anon, 20 lipca 2014 r. o 14:33
do osoby ktora wesele jechala! i bardzo dobrze niech strajkuja ludzie z tego zyja jakbys nie wiedziala.kurwa wesela jej sie zechcialo dopust bozy.  Mam nadzieje ze wam sie uda jak ci co hodowle swin maja ktorzy tez strajkowali. Mozecie na 19  w losicach zrobic najlepiej bd :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ara jeste poje***a jako jak strajkowali wczesniej to ku*** pomoglo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto wam zabrania sprzedaży płodów rolnych prosto z pola?. Dawać ogłoszenia na portalach internetowych o sprzedaży porzeczek za 2 zł. Po kiego ch*ja mam iść do sklepu i kupować po 4? Proszę bardzo wiśnie. Nie podoba się skup dać ogłoszenie wiśnie za 1,5 lub 2. Nie bujta się ludzie kupią aby tylko wiedzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto wam zabrania sprzedaży płodów rolnych prosto z pola?. Dawać ogłoszenia na portalach internetowych o sprzedaży porzeczek za 2 zł. Po kiego ch*ja mam iść do sklepu i kupować po 4? Proszę bardzo wiśnie. Nie podoba się skup dać ogłoszenie wiśnie za 1,5 lub 2. Nie bujta się ludzie kupią aby tylko wiedzieli.
Są za głupi na to.  :D To ćwierć mózgi. Potrafią tylko zrywać porzeczkę w gumofilcach i zawieść do skupu. Gdzież im tam się ogłaszać :D  Oni nawet Laptopa nie umieją włączyć  a co  dopiero  dać ogłoszenie w internecie. Zawsze będą jeba... w dupę  :D przez pośredników gdyż są mało inteligentki. Jedyne co potrafią to wyjechać swoimi papajami , zablokować drogę i drzeć japę że mało kasy mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestujący to banda butnych narwańców. WIELCY PATRIOCI Z flagami czerwono - białymi, bo nawet nie znają barw narodowych. W głowach im się z dobrobytu poprzewracało. Kasy za dużo mają to wydaja na balety na strajku. W maju pogody nie mięli, to sobie teraz weekend grilowy urządzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ara jeste poje***a jako jak strajkowali wczesniej to ku*** pomoglo.
Nie skomentuję tego. Nie mam zamiaru zniżać się do Twojego już i tak niskiego poziomu. A tak po za tym do Pana/Pani nie na wesele jechałam tylko na ślub. Jest różnica prawda? Jak widać niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak utrodniać życie ludziom. W taki sposób protestujący raczej nie znajdą poparcia wśród podróżujących, którzy po całym dniu pracy próbują dotrzeć do domu. Ciekawe, czy ktoś w ogóle pomyślał do jakich strat przyczynili się protestujący? Nie mówię tu już o czasie, który był tracony w nadziei na przepuszczenie, lub próby ominięcia blokady. Do tego dochodzi paliwo i koszt możliwych uszkodzeń auta podczas jazdy dziurawymi drogami szutrowymi. Ciekawe czy pomyśleli o tym, że decydenci w ich sprawie raczej się nie wzruszą jakąś tam blokadą na końcu świata? Może zamiast dreptać bezmyślnie, należałby się zastanowić jaka jest przyczna tego stanu rzeczy. Bo skoro cena jest tak niska, to znaczy, że ktoś z rolników albo po takiej cenie sprzedaje, albo jest nadwyżka danego towaru i tu już protestujący powinni sami ze sobą solidarnie ustalić plan działania. Tylko po co, łatwiej łazić wkółko bezmyślnie jak lemingi. Do tego dochodzą złośliwi policjanci, którzy nie potrafią (nie chcą) wskazać objazdu i podchodzą do całej sytuacji z niesamowitą radością. Oznakowanie objazdu pojawia się dopiero kilka(naście) kilometrów od miejsca blokady. Pozdrawiam również wszystkich jadowitych protestujących, którzy z bliżej nieznanych mi przyczyn zaczęli obrzucać obelgami moją narzeczoną. Rozumię, że ja próbując wyjaśnić nasze położenie i prosząc o możliwość przejazdu okazałem się "synem bogatego tatusia" - ciekawe skąd te wnioski? Ale co wam zrobiła ta dziewczyna, która od samego rana zasuwa za kierownicą, żeby zarobić parę złotych? Ja Może po prostu zamiast bezczynnie tracić czas i czekać aż owoce wystawione na wiele godzin na słońce się zepsują, pracuję i jak coś mi nie wychodzi, to nie szukam winnych dookoła, czy nawet wśród urzędników Unii Europejskiej, tylko myślę i próbuję uniknąć błędów w następnym podejściu. Z tym, że w takim przypadku odpada podejście w stylu "bo mnie się należy", bo nic mnie nie obchodzi co robi sąsiad i że produkcja tego samego nie ma sensu. Lepiej być ignorantem i łazić wkoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pod sejm k...a spacerowac, a nie szaremu czlwiekowi życie utrudniac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przyjdz na wieś pojebie jeden, drugi !!!!! Możesz też brać tą kase, robić w pełnym słońcu.Nawet się do pośredniaka nie zapisze w kolejkę po pracę, bo mi sie nie należy!!!!! Ja popadłem w dwa dołki porzeczka i wiśnia. Dzieci za co do szkoły wyśle?! Takich pojebów jak wy g...no obchodzi,zapomnieli jakie mają korzenie.
A Ciebie inteligencie obchodzi za co ja mam dzieci wyslac do szkoly jak zarabiam najniższą krajową i nie wracam do domu na noc bo śpacerowac sie zachciało????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ciebie inteligencie obchodzi za co ja mam dzieci wyslac do szkoly jak zarabiam najniższą krajową i nie wracam do domu na noc bo śpacerowac sie zachciało????
Ci ludzie tego nie zrozumieją. Patrzą wyłącznie na swój czubek nosa, nie obchodzą ich inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są za głupi na to.  :D To ćwierć mózgi. Potrafią tylko zrywać porzeczkę w gumofilcach i zawieść do skupu. Gdzież im tam się ogłaszać :D  Oni nawet Laptopa nie umieją włączyć  a co  dopiero  dać ogłoszenie w internecie. Zawsze będą jeba... w dupę  :D przez pośredników gdyż są mało inteligentki. Jedyne co potrafią to wyjechać swoimi papajami , zablokować drogę i drzeć japę że mało kasy mają.  Nie za głupi tylko sam kupowałem wiśnie właśnie z takiego ogłoszenia. Zamiast 10 kilo kupiłem dwa razy więcej i jeszcze mnie na browara zostało. Teraz mam soczków i dżemików. Widocznie ruch był spory bo później cena podskoczyła ale wraz było o połowę taniej jak kupować w sklepie czy na bazarku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...